Kongre Tarihi

9. Psikiyatri Zirvesi & 16. Anksiyete Kongresi, 7 - 10 Mart 2024 tarihleri arasına gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’ dir.

Önemli Tarihler
  • Online Bildiri Gönderimi Açılış: 17 Temmuz 2023
  • Online Bildiri Gönderimi Kapanış: 31 Aralık 2023
  • Bildiri Sonuçları Açıklanma: 29 Ocak 2024
  • İsim Değişikliği Son Gün: 1 Mart 2024
  • Bilimsel Program: 7 - 8 - 9 - 10 Mart 2024

KATILIM BELGESİ

Tüm katılımcılar katılım belgelerini kongreden sonra online olarak organizasyon sekretaryası aracılığı ile talep edebilir. Davet Mektubu kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Organizasyon Sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme

Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

İptal Şartları

Katılım iptali 3 Kasım 2023 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Katılım iptali 4 Kasım - 26 Ocak 2024 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretinin %50’si iade edilir. 27 Ocak 2024 ve sonrasında yapılacak iptallerde iade yapılmayacak olup, sadece isim değişikliği yapılabilecektir. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır. İsim değişikliği için son tarih 1 Mart 2024'tür. Bu tarihten sonra isim değişikliği yapılmayacaktır.

Kongre ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kongreye nasıl katılabilirim?
Kongreye tüm sağlık çalışanları ve sağlık endüstrisiyle alakalı tüm paydaşlar katılabilir. Belirlenen kriterlere göre size uygun kayıt kategorisine göre seçiminizi yaparak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.
Kongrenin bilimsel programında yer alabilir miyim?
Kongremize bildiri göndererek kolayca katılabilir ve bilimsel çalışmanızı sunarak katkıda bulunabilir, deneyimlerinizi / araştırmalarınızı paylaşabilirsiniz.
Bildiri göndermek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Bildirinizi göndermek için "Bildiri Gönderimi" sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilir, bildiri sistemine kaydınızı yapıp, hemen bilimsel çalışmanızı değerlendirilmek üzere ilgili kurula iletebilirsiniz.
Kongrede konaklama yapmak zorunda mıyım?
Hayır. Kongreye kayıt sadece kayıt yaptırarak da katılabilirsiniz. Bunun için konaklamasız kayıt kategorisinde kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Kongreye günübirlik katılabilir miyim?
Evet. Konaklamasız kayıt kategorisinde kaydınızı yaptırarak kongreye günübirlik katılabilirsiniz.
Transfer hizmeti kullanmak istiyorum. Geliş ve dönüşlerde transferden nasıl yararlanabilirim?
Transfer detaylarını Organizasyon Sekretaryasına ileten tüm katılımcıların transferleri uçuş saatlerine göre yapılacaktır. Transfer planlamaları Organizasyon Sekretaryasına iletilen detaylara göre yapılacağından lütfen detaylarınızı Organizasyon Sekretaryasına iletiniz veya uçuş bilgilerinizin iletildiğini teyit ediniz. Transfer bilgisi iletilmeyen katılımcılar için transfer hizmeti sunulamayacaktır.
Transfer bilgilerim Organizasyon Sekretaryasına ilettim / iletildi. Transfer nasıl yapılacak?
Kongre gelişlerinde görevli arkadaşlarımız sizi havaalanında kongre görselli karşılama levhalarıyla karşılayacak ve konaklayacağınız otele gitmek üzere planlanmış transfer aracıyla otelinize gitmenize yardımcı olacaktır. Dönüş transferleri de yine Organizasyon Sekretaryasına iletilen detaylara göre planlanacaktır. Lütfen dönüş gününüzden önce ana kongre merkezindeki transfer masamızdan dönüş ve transfer saatinizi teyit ediniz.
Dönüş uçuş ve transfer saatimi nasıl teyit edebilirim?
Kongreden dönüşünüz için transfer saatinizin Organizasyon Sekretaryasına iletilmiş olduğunu lütfen kongre sırasında transfer masasına uğrayarak teyit ediniz.
Dönüş uçuşum değişti. Transfer saatimi nasıl değiştirebilirim?
Olası uçuş değişikliklerinde uçuşunuzdan en az 12 saat önce lütfen kongre merkezindeki transfer masasına uğrayarak uçuş değişikliğinizi bildiriniz.
Kongrenin yapılacağı otelde benimle kalması için eşim / çocuğumu da getirmek istiyorum. Eşim ve çocuğum ile konaklayabilir miyim?
Evet. Kongre sırasında isteyen katılımcılarımız otel müsaitlik durumuna göre eş ve çocuğu yada diğer refakatçileriyle konaklayabilirler. Refakatçi konaklama ücretleriyle ilgili "Kayıt-Konaklama" sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Kongre sırasında konaklama yapacağım. Konaklama yapmadan misafirim ziyarete gelebilir mi?
Evet. Konaklama yapmasa da misafiriniz konakladığınız otele gelip sizi ziyaret edebilir. Fakat otellerin herşey dahil sistemi ile çalışıyor olması nedeniyle konaklamayan ve otel dışından gelen katılımcılardan "dış katılımcı bedeli" altında tesis kullanım ücreti talep edilmektedir. Tesisler tarafından belirlenen şartlar ve ücretlere göre bu şekilde otelde konaklamayan ziyaretçileriniz konaklayacağınız otele gelebilecektir.
Misafirim / arkadaşım konakladığım otele uğrayıp bana bazı şeyler bırakacak. Yine dış katılımcı bedeli ödenmesi geriyor mu?
Otelde konaklamayan ve sizi ziyarete gelecek kişiler için genel olarak oteller 30 dakikaya kadar ücret uygulamadan ziyaretçilere izin verebilmektedir. Bu uygulama otellere göre değişkenlik göstermekte olup, konuyla ilgili "Kayıt Ekibimizden" bilgi edinebilirsiniz.